Futboll

VIDEO/ Formacioni më i shtrenjtë në botë. Ku janë Messi dhe Ronaldo?!

Philipe Coutinho u bë lojtari i tretë më i shtrenjtë në botë, pas transferimit tek Barcelona për 160 milionë euro.

Mediat britanike kanë publikuar formacionin më të kushtueshëm në gjithë historinë e futbolli. Besojeni ose jo në këtë 11-she mungojnë Messi dhe Ronaldo.

Related posts

VIDEO/ Berisha pritet si hero në Bergamo. Tifozët festojnë me ekipin në aeroport

Q.Autor

E PABESUESHME/ Njihuni me formacionin më të shtrenjtë në 5 ligat europiane, mungojnë këta super lojtarë

Delo.autor

Alaba i lumtur te Bayerni/ Austriaku ka vendosur të qëndrojë gjatë në Bavari

Sadik.Autor

Leave a Comment