Gossip

FOTO/ Njihuni me sportisten më seksi në botë

Paige Spiranac vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke qerasur ndjekësit e saj me foto të nxehta.

Paige Spiranac, sportistja e lojës së golfit, është shumë aktive në rrjetet sociale, sidomos në “Instagram”.

Ajo kohë pas kohe publikon foto të nxehta, për t’i gëzuar miliona ndjekës që ka në këtë rrjet social

 

Related posts

U TËRHOQ NGA FUTBOLLI 10 VJET MË PARË/ Luis Figo rivalizon dhe lojtarët e sotëm me fizikun e tij (FOTO)

Delo.autor

JOSHË DHE BOMBASTIKE/ Federica, si ia del Alessandro Matri me ty…(FOTO) 

Isa.Autor

POZA PA SYTJENA/ Partnerja e Graciano Pelesë “TËRBON” fansat (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment