Gossip

YLLI I REAL MADRID KËRKON NJË KLUB TË RI/ Kush merr Mariano Diaz “FITON” edhe bukuroshen SEKSI (FOTO)

Quhet Yaiza Moreno dhe është bashkëshortja e sulmuesit të Realit të Madridit, Mariano Diaz. U mendua se në “Santiago Bernabeu” do të zëvendësonte Georgina Rodriguezin, që u zhvendos në Torino bashkë me Cristiano Ronaldon. Yaiza po kërkon një destinacion të ri për partnerin e saj, që nuk arriti ta bindte në fushë trajnerin Zinedine Zidane. Klubet që do të blejnë Marianon do të jenë me fat, sepse bashkë më të vjen edhe bukuroshja Yaiza Moreno.

Related posts

(FOTO) Jessica Amaral, tifozja e Flamengos një ish-“Miss Bum Bum”

Q.Autor

THANË SE DOLI LAKURIQ PARA KAMERAVE/ Sportistja e njohur befason me pamjen e saj (FOTO)

Delo.autor

Izabel Goulart, festoi për Brazilin, por ngushëlloi Kevin Trapp! (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment