Futboll Seria A

Napoli me lajme të këqija. Mbrojtësi do të vijojë jashtë fushës deri në…

Faouzzi Ghoulam ka pësuar një dëmtim të ri.

Mbrojtësi i Napolit është operuar sërish në ‘Villa Stuart’ nga profesori Mariano pas një frakture në një asht të këmbës së djathtë.

Napoli ka sqaruar se operacioni ka dalë i suksesshëm.

Gjendja e futbollistit do të vlerësohet pas 15 ditësh. Nuk dihet ende se sa kohë i duhet Ghoulam për tu rikthyer e tij në fushë.

Related posts

INTERI NDEZ FISHEKZJARRET/ MODRIC dëshiron vetëm klubin ZIKALTËR

Isa.Autor

Forma, taktika dhe golat, çfarë duhet të korigjojë Spanja!

Sadik.Autor

PO JETON ËNDRRËN FANTASTIKE/ Modric: Nëse nuk fitoj “Topin e Artë” do të…

Isa.Autor

Leave a Comment