Futboll

Nëse Kroos largohet nga Reali, menjëherë transferohet te ky klub i madh (FOTO)

Manchester United planifikon transferimin e mesfushorit të Real Madridit, Toni Kroos.

Lajmi është publikuar sipas burimeve të përditshmes britanike “The Indipendent” e cila raporton se “Red Devils” kanë identifikuar gjermanin si përforcimin e madh te skuadra nga “Old Trafford”.

Në Britani janë të bindur që nëse Kroos largohet nga “Santiago Bernabeu” atëherë Manchester United do të jetë favorit për blerjen e tij.

Kujtojmë që edhe verën e kaluar Manchesteri i Mourinhos kërkoi të marrë shërbimet e mesfushorit gjerman i cili kaloi një sezon fantastik.

 

Related posts

E BUJSHME/ Nisin hetimet për mbrojtësin Bonucci, iu bënte presion lojtarëve të tjerë…

Delo.autor

PUBLIKOHEN PAMJET NGA NJË TIFOZ/ Sarri tymos fytyrën e tij, dhunohet murali i Mourinho në Romë (VIDEO)

Delo.autor

Liverpool sfidon Realin dhe Barçën për yllin spanjoll

Sadik.Autor

Leave a Comment