Champions League UEFA

Real Madrid-PSG/ Ja zëvëndësimet e para

Emery dhe Zidane kanë bërë lëvizjet e para të ndeshjes.

PSG. Munier brenda, Cavani jashtë .

Real Madrid. Bale brenda, Benzema jashtë.

Related posts

Salah po qante nga dhimbjet e tmerrshme, shikoni çfarë bënte Ramos (VIDEO)

Sadik.Autor

Flamuri Kombëtar i pranishëm në finalen e Ligës së Kampionëve

Sadik.Autor

KA FITUAR GJITHÇKA/ Portieri legjendar “kap” RONALDON me 100 fitore në Champions

Isa.Autor

Leave a Comment