Champions League UEFA

Real Madrid-PSG/ Ja zëvëndësimet e para

Emery dhe Zidane kanë bërë lëvizjet e para të ndeshjes.

PSG. Munier brenda, Cavani jashtë .

Real Madrid. Bale brenda, Benzema jashtë.

Related posts

Kukësi u kualifikua në Champions Leagues, gazetari i njohur përgëzon CUNGUN (FOTO)

Isa.Autor

Kuota dhe vlerësime/ Rikthehet Champions League, por cila është skuadra më në formë?!

Q.Autor

PAS SHORTIT NË CHAMPIONS/ Manuel Neuer: Ata janë të shpejt në klundërsulme, kanë dobësi në…

Isa.Autor

Leave a Comment