Champions League Futboll Kategoria Superiore Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Teuta mposhtet me “POKER” nga Sheriff Tiraspol në “Niko Dovana”

Nuk ka nisur aspak mirë aventura e Teutës në Champions League.

Skuadra e Edi Martinit, në fakt, është mundur 4-0 nga Sheriff Tiraspol në eliminatoret e kompeticionit europian më të rëndësishëm për klube.

Protagonisti i sfidës së luajtur në Niko Dovana ka qenë Henrique, autor i dy golave (15′, 45+1′).

Traore (56′) dhe Castaneda (89′) kanë kompletuar pokerin e miqve.

Ndeshja e kthimit do të luhet më 13 korrik.

Related posts

“PRISNI NJË BAYERN TË VËRTETË”/ Trajneri i “bavarezëve”: Chelseat do t’i hiqja vetëm…

Delo.autor

E BUJSHME NGA FRANCA/ Mamaja e Rabiot sulmon familjet e Pogba dhe Mbappe, ja shkaku…

Delo.autor

“TOPI I ARTË”/ Kjo është statistika e FANTASTIKE e MESSIT gjatë vitit 2018, ASKUSH si “pleshti”

Isa.Autor

Leave a Comment