Futboll

Tottenham i gatshëm të shesë Kanen

200 milionë euro, kaq do të kushtojë Kane – Reali tashmë ka mësuar çmimin për anglezin.
Sipas asaj që raporton Mundo Deportivo, Tottenhami është i gatshëm ta shesë Harry Kanen te Real Madridi, nëse plotësohet kërkesa prej 200 milionë eurove, transmeton Gazeta Express.

Presidenti i Spursave Daniel Levy i ka thënë përfaqësuesve të lojtarit se klubi është i gatshëm ta lë të shkojë.

Kane po kërkohet nga Los Blancos për të zëvendësuar Karim Benzeman, që në verë do t’i thotë lamtumirë Realit.

Related posts

LIVE/ Finalja e parakohshme, Franca dhe Argjentina kërkojnë lavdinë në “Rusi 2018”

Sadik.Autor

E PABESUESHME/ Atletico MADRID gjen ZËVENDËSUESIN e Diego Costa

Isa.Autor

Maradona largohet nga Arabia, merr drejtimin e skuadrës bjelloruse

Sadik.Autor

Leave a Comment