Champions League UEFA

VIDEO/ Përmbyset gjithçka në Bernabeu. Dy gola të shpejtë nga Ronaldo dhe Marcelo

Cristiano Ronaldo ka përmbysur gjithçka me dopietën e tij në minutën e 83, duke e çuar kështu rezultatin ne 2-1.

Pastaj Marcelo vulos ndeshjen duke e çuar në 3 me 0 .

Related posts

CR7 “HEROI” I JUVENTUSIT/ Shihni dy golat që i dhanë shpresë “Zonjës së Vjetër”

Delo.autor

Gary Lineker: Liverpooli mund të fitoj Ligën e Kampionëve

Sadik.Autor

“KATASTROFA” ME LIVERPOOL/ Messi si PINOKU, buzëqesh Ronaldo, rrjeti MASAKRON Barçën (FOTO)

bora.autor

Leave a Comment