Gossip

Wanda vazhdon të provokojë në Instagram, Icardit nuk i pëlqen aspak

Wanda Nara vazhdon të jetë provokues si gjithmonë në rrjetet sociale, duke tërbuar burrin e saj, Mauro Icardi

Kapiteni i Interit, Mauro Icardi ia ka bërë të qartë gruas së tij Wanda që nuk i pëlqejnë aspak fotot “hot” që publikon në “Instagram” dhe për këtë arsye e hoqi nga lista e ndjekësve.

Por, ajo nuk ndalet dhe vazhdon ta provokojë sulmuesin e Interit me të cilin ka edhe 2 vajza.

Në periudhën e fundit të gjitha fotot që poston Wanda në Instagram janë në versionin superseksi.

Related posts

ËSHTË RIKTHYER DASHURISË PËR STEFANO DE MARTINO/ Belen jeton momentin: E lumtur, gjërat shkojnë siç duhet… (FOTO)

Delo.autor

E ARDHMJA E PASIGURTË TEK INTER/ Icardi dhe Wanda Nara shijojnë pushimet në Japoni (FOTO)

Delo.autor

MË E NXEHTË SE KURRË/ Wanda Nara poston poza nudo e hipur mbi Icardin (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment