Futboll Kombëtarja

Trajneri i Kombëtares “i futet” kuzhinës: Omëletë kundër fërgesës tiranase

Trajneri i Kombëtares U-21, Alban Bushi, ka qenë i ftuar në një emision gatimi ditën e sotme.Ai ka patur përballë një rivale të forte, po të lidhur me botën e futbolli, zëdhënësen e FSHF-së, Jona Dervishi.

Ata kanë rivalizuar njëri-tjetrin duke përgatitur secili nga një specialitet të tyre. Bushi ka përgatitur omëletë, ndërsa Jona Dervishi fërgesë tiranase.

Bushi ka postuat edhe një foto në “Instagram”, pas kësaj eksperience ku shkruan: “Me rastin e 8 Marsit ofrova specialitetin tim pas 20 vitesh pushim, omëlete ala Bushi vs jona_dervishi88 me fërgesën tiranase. Gëzuar dhe Bon Apetite!”

Related posts

Shënojnë Suarez dhe Alba, Barcelona nuk njeh pengesa!

Q.Autor

ANALIZA/ Allegri nuk njeh ende lojtarët, ja si mund ta rilindë Juventus

Delo.autor

“OPERACIONI ALLA POGBA”/ JUVE gati të rrëmbejë “INIESTËN E RI” do kushtoi sa një MAKINË

Isa.Autor

Leave a Comment