Futboll Premier League

Goditi tifozët e Kristal Palasit me shishe, Murinjo kërkon falje

Zhoze Murinjo u ka kërkuar ndjesë tifozëve të Kristal Palasit për një shishe të goditur në drejtim të tyre nga ai, gjatë ndeshjes së Junajtid në “Selhurst Park”.

“Ishte bosh dhe erdhi prej zemërimit. Por nuk kishte aspak agresivitet dhe e morëm me humor bashkë me tifozët”, tha portugezi, i cili u kërkoi menjëherë ndjesë atyre.

Related posts

REFORMIMI I AKADEMISË “LA MASIA”/ “Nëse vazhdojmë kështu, do të përfundojmë si MILANI”

Isa.Autor

E BUJSHME/ Arrihet marrëveshja për shkëmbimin Dybala-Lukaku, mungon vetëm…

Delo.autor

MILANI E LARGON SI DËSHTAK/ Spanjollët gati ta blejnë për 43 milionë euro sulmuesin portugez

Isa.Autor

Leave a Comment