Futboll Seria A

Interi ka arritur marrëveshjen me mbrojtësin e Lazios

Interi e ka kompletuar marrëveshjen për ta transferuar mbrojtësin e Lazios, Stefan De Vrij, në afatin kalimtar të verës, raporton Gazzetta dello Sport.

Përfaqësuesi holandez do të mbetet pa kontratë me Lazion në fund të këtij sezoni dhe ka kohë të gjatë që lidhet me një kalim te “Zikaltrit”.

Interi i ka përshpejtuar gjërat pasi Barcelona dhe Manchester City shfaqën interesim për 26-vjeçarin, duke e kompletuar marrëveshjen.

Related posts

JEHONA E SHQIPONJËS/ Aktori amerikan Silvestre Stalone i bashkohet festës së SHQIPTARËVE (FOTO)

Isa.Autor

E ARDHMJA E DIEGO GODIN TEK INTERI/ Ja lista e Simeones me 5 mbrojtësit për të zënë vendin e tij

Delo.autor

“MURI ZIKALTËR”/ INTERI refuzon 75 milionë euro për SKRINIAR nga gjigantët e Europës

Isa.Autor

Leave a Comment