Futboll Premier League

Jorginho takohet me përfaqësuesit e Man City e Man United?

Agjenti i Jorginhos është takuar me përfaqësuesit e Man City dhe Man United, bëjnë të ditur mediat italiane.
Sipas “Rai Sport”, agjenti i Jorginhos ka qenë prezent në “Etihad” në miqësoren mes Italisë dhe Argjentinës dhe është takuar me drejtuesit e Manchester City dhe United.

Dy klubet nga Mançesteri e duan lojtarin dhe agjenti, Joao Santos, është duke punuar që ta largojë gjatë verës nga Napoli, nëse kjo e fundit dështon ta fitojë Scudetton.

Për Jorginhon, që bëri paraqitje të mirë kundër Argjentinës, janë duke u interesuar edhe Liverpooli e Chelsea.

Related posts

LIVE/ Kastrioti-Partizani, Devolli provon gjithçka. Krutanët të gjithë në sulm

Delo.autor

FITORE SPEKTAKOLARE/ Manchester City mposht Aston Villa-n dhe merr kreun e Premier League

Delo.autor

Balaj dhe Berisha titullarë, Akhmat Grozni triumfon në shtëpi

Isa.Autor

Leave a Comment