Futboll

Kondogbia rikthehet në Serie A te një klub i madh, nuk është Interi

Geoffrey Kondogbia mund të rikthehet në Serie A. Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, francezi mund të rikthehet sërish këtë merkato vere, pasi duket se ka zgjuar interesimin e Romës.

Drejtori sportiv Monchi po bën maksimumin për ta marrë në kryeqytetin italian.

Kujtojmë që më herët lojtari i cili luan në La Liga ka qenë pjesë e skuadrës së Interit.

Po sipas “Leggo”, Roma ka kontaktuar Valencian për lojtarin dhe duket se diçka do të dalë në dritë deri në merkaton e verës.

Related posts

NISIN LARGIMET NË BALLSH/ Bylis “divorcohet” me një tjetër futbollist…

Delo.autor

REJA “FSHIHET” PA POLEMIKA/ Prapaskenat, ja forma e re e “dënimit” nga italiani

Delo.autor

TRAGJEDIA E YLLIT ARGJENTINAS/ Çështja Sala dhuron një tjetër befasi, ja detajet

Delo.autor

Leave a Comment