Futboll

Mesazhi i dhimbshëm i Neymar pas vendimit për t’u operuar (FOTO)

Neymar do të operohet këtë fundjavë në Brazil, duke humbur pjesën e mbetur të këtij sezoni
Skuadra e PSG-së në marrëveshje me Kombëtaren e Brazilit dhe Neymar kanë vendosur që lojtari të operohet këtë fundjavë.

Neymar theu ashtin e pestë në ndeshjen ndaj Marseille, duke humbur kështu ndeshjen e ardhshme ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve.

Ai përmes një postimi në Instagram thotë se kjo pengesë nuk do ta ndal atë.

“pengesat nuk duhet të ju ndalojnë. Nëse keni një muri përpara, mos u dorëzoni. Gjeni një mënyrë si ta kaloni”, shkruan Neymar.

 

Related posts

E BUJSHME/ Skënderbeu “MBRET” i Superligës, i madh përballë të mëdhenjve!

Isa.Autor

MENDON PËR MERKATON E ARDHSHME/ Juventus besnik ndaj projektit 2022. Në fokus, Icardi dhe Vlahovic

Delo.autor

ËSHTË ZYRTARE/ Seria A shtyn ndeshjet e fundjavës si pasojë e koronavirusit

Delo.autor

Leave a Comment