Futboll Ligue 1

Pastore kërkohet nga Besiktasi dhe Interit/ PSG pret ofertat nga klubet

Javier Pastore është ende një objektiv i Interit në merkato. Pavarësisht dështimit të bisedimeve në muajin Janar mes zikaltërve dhe Paris Saint-Germain, skuadra italiane nuk mendon të heqë dorë nga kartoni i argjentinasit.

Megjithatë së fundmi në garë për 28-vjeçarin është edhe Besiktas, që duket më afër se Interi për gjetjen e akordit me mesfushorin. Skuadra nga Stambolli mësohet se i ka paraqitur ofertë prej 10 milionë eurosh klubit parizien, por që për momentin nuk përputhet me kërkesën e tyre, rreth 15 milionë Euro.

Related posts

Barcelona ofron Rafinhan dhe 35 milionë euro për mesfushorin e Tottenham

Sadik.Autor

ARRITI AKORDIN ME “TOPÇINJTË”/ Ish-sulmuesi i Realit: Ja përse zgjodha të largohesha nga “Bernabeu”

Delo.autor

FITORJA E DYTË RADHAZI/ “Durrsakët mposhtin Luftëtarin në “shtëpi”

Delo.autor

Leave a Comment