Futboll

Penallti për Uruguain/ Suarez nuk gabon nga pika e bardhë

Luis Suarez ka realizuar nga penalltia në miqësoren mes Uruguait dhe Republikës çeke.

Sulmuesi i Barcelonës nuk gaboi nga pika e bardhë, përcjell.

Shikojeni golin e Suarezit në portën e skuadrës çeke.

Related posts

VIDEO/ PSG 4-2 Strasbourg. Strasbourg shënon, por parisienët kanë Edison Cavani

Q.Autor

“SHTANGEN BAVAREZËT”/ Hertha Berlin shënon dy gola brenda 120 sekondash, ja golat (VIDEO)

Delo.autor

“ARTITEKTI I TRIPLETËS”/ Moratti: I kënaqur edhe me vendin e dytë, frustruese kur fiton gjithmonë…

Isa.Autor

Leave a Comment