Futboll

PSG do Kloppin. A do të mund ta arrijë?!

Klopp ka rënë në radarin e PSG-së. Paris Saint Germaini është duke kërkuar zëvendësues për Unai Emery, që do t’i thotë lamtumirë klubit francez në fund të sezonit aktual.

Sipas “Le Parisien” Jurgen Klopp i Liverpoolit është i fundit që i është shtuar listës së PSG-së për stolin për sezonin e ardhshëm.

Gjermani i bashkohet kështu Luis Enriques, Carlo Ancelottit dhe Antonio Contes – njëri nga ta pritet të ulet në stolin e PSG-së në vend të Unai Emery.

Por, vështirë se Klopp mund të largohet nga Anfield, me të cilën skuadër ka kontratë deri më 2022 dhe ka gjetur gjuhë të përbashkët. /Gazeta Express/

Related posts

ZBULOHEN PRAPASKENAT/ As Perezi e as Agnelli, ja kush e udhëhoqi krijimin e Superligës

F.autor

E PAZAKONTË/ Nga porta në portë, goli i vitit shënohet nga portieri rumun (VIDEO)

Delo.autor

Babai krenar Drogba, i biri nënshkruan me Guingamp

Q.Autor

Leave a Comment