Futboll

Zbulohen formacionet: Tottenham-Juventus, Allegri me probleme!

Liverpooli dhe Real Madrid janë dy skuadrat e para çerekfinaliste ndërsa sot në mbrëmje do të përcaktohen edhe dy të tjerat.

Pa dyshim dueli më interesant do të jetë ndërmjet Tottenham Hotspur dhe Juventusit pasi edhe rezultati i ndeshjes së parë mban gjallë shpresat e të dy skuadrave për të vijuar ëndrrën në kompeticionin më të rëndësishëm evropian.

Sportmediaset” ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave ku “Zonja e Vjetër” do të vuajë mungesat e tre lojtarëve: Cuadrado, Bernardeschi dhe Mandzukic

Related posts

PARA NDESHJES CHAMPIONS/ Ja premtimi që i bën Braziliani trajnerit Solari…

Delo.autor

MUNGON VETËM ZYRTARIZIMI/ Ja kur Xavi do të ulet në stolin e Barçës

Delo.autor

“CIES” PUBLIKON LISTËN/ Renditja e klubeve që kanë kushtuar më shumë, dy skuadra dominojnë

Delo.autor

Leave a Comment