Futboll La Liga Sport

Formacionet zyrtare: Malaga – Real Madrid

Sfida fillon prej orës 20:45 në “Rosaleda”.
Real Madridi është sonte mysafir i Malagas.

Sfida fillon prej orës 20:45 në “Rosaleda”.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të sfidës.

Malaga: Pas pak

Real Madrid: Navas, Carvajal, Vallejo, Ramos, Benzema, Casemiro, Theo, Lucas, Asensio, Isco, Kovacic.

Related posts

E BUJSHME/ Allegri s’e bën dramë: Çmenduri, nëse mendonit se Juventusi nuk humb asnjë ndeshje!

bora.autor

E FUNDIT/ REALI ofroi 95 milionë euro për Milinkovic-Savic, LAZIO TUNDOHET dhe…

Isa.Autor

ËSHTË I PANDALSHËM NË ITALI/ Ja top-formacioni i Juventusit në 8 vitet e fundit (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment