Gossip Sport

Juventus, me fat që ka një tifoze të tillë

Juventus është një ndër skuadrat që ka simpatizante në mbarë botën. Kampionët në fuqi të Italisë me përformancat e tyre fantastike në kampionat dhe jo vetëm kanë tërhequr vëmendjen e shumë prej bukurosheve të pasarelave. Njëra prej tyre është edhe Taylor Mega, e cila sipas “SportMediaset” është tejet e dhënë pas “Zonjës së Vjetër”.

Ndërsa shikoni fotot e saj me siguri do të thoni që është padyshim një nga tifozet më seksi të Juves. Biondina ka një fizik tepër seksi, mund të themi të përkryer me format e saj dhe elegancën.

Tejet sensuale dhe tërheqëse, ashtu sikurse një sirenë. Bukuroshja është e pasionuar gjithashtu pas detit, pozat e saj të preferuara gjithnjë i realizon në kaltërsinë e bregdetit. Taylor ka 711 mijë ndjekës në rrjetin social “Instagram”. Bukuroshja është tepër aktive në profilin e saj ku poston foto shpesh ndërsa merr pëlqime dhe komente të shumta nga fansat që e ndjekin. Duhet të themi që djemtë e Allegrit duhet të ndihen të lumtur për një tifoze të tillë.

Related posts

PAS HUMBJES NDAJ PARTIZANIT/ Ilir Daja: E merituan fitoren, dënohemi në momentin më të…

Delo.autor

LAÇI-SKËNDERBEU/ Rast i artë për “Kurbinasit”, ja çfarë humbet Berisha (VIDEO)

Delo.autor

Kush është Koreja e Jugut, skuadra që nuk fiton trofe prej 58 vitesh

Sadik.Autor

Leave a Comment