Futboll Seria A

Monchi: Ndeshja me Fiorentinën është shumë e rëndësishme për ne

Drejtori i Romës Monchi paralajmëron se takimi i sotëm me Fiorentinën është “po aq i rëndësishëm” sa çerekfinalja e Ligës së Kampionëve me Barcelonën. 

Ne gjithmonë përpiqemi të punojmë dhe ta bëjmë më të fortë ekipin çdo vit. Tani duhet të përqendrohemi në të tashmen, sepse janë disa ndeshje  të rëndësishme që vijnë në javët e fundit të sezonit. 

Ne jemi në rrugën e duhur dhe skuadra beson në potencialin e saj po negociojnë me agjentin Mino Raiola për Mario Balotellin, kontratën e të cilit përfundon në qershor nga Nice por diskutuam mbi  kontratën e Luca Pellegrinit.

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

DISFATA NË “KUPËN E MBRETIT”/ Ish-presidenti hedh “bombën”: Ja kush kthehet tek Real Madridi sezonin e ardhshëm

Delo.autor

ICARDI FENOMENAL/ Interi përmbys PSV dhe kalon në avantazh (VIDEO)

Isa.Autor

INTER BËN “PAZAR” NË LONDËR/ Conte synon dy lojtarët e klubit të madh të Premier…

Delo.autor

Leave a Comment