Gossip Sport

PSG festonte titullin, Neymar dëfrehej me Bruna Marquezinhe

Disa foto të publikuara nga braziliani në rrjetet sociale nuk u kanë pëlqyer tifozëve parizienë, sepse mendonin se edhe Neymar do ta shprehte lumturinë për këtë sukses, ku ai ka një pjesë të mirë të kontributit.

Neymar ka nxjerrë në plan të parë fotot në krah të pertneres së tij, Bruna Marquezinhe, gjatë një eventi për mbledhjen e fondeve për luftën kundër Sidës, duke anashkaluar suksesin e Parisit. “Pas një muaji do të jem në fushë”, – u shpreh Neymar, i cili u dhuroi puthje pasionante të fejuarës së tij.

Related posts

ZBULON NJË HISTORI/ Modric: U zumë dhe nuk fola 3 vite me Mandzukic, sot e marr të parin në çdo luftë…

Delo.autor

RIKTHEN DUELIN JUVENTUS-AJAX NË CHAMPIONS/ Marcello Lippi gjen fajtorin: Allegrit i mungoi ylli…

Delo.autor

“SHPRESOJ SHUMË QË…”/ Guardiola flet për të ardhmen e “Pleshtit”, shpreh dëshirën e tij

Delo.autor

Leave a Comment