Futboll Sport

Raiola i ofron Donnarummën dy klubeve të mëdha

Sipas prestigjiozes angleze “The Sun”, agjenti Mino Raiola ia ka ofruar klientin e tij, Gianluigi Donnarumma, gjigantit spanjoll Real Madrid dhe atij francez, Paris Saint-Germain.

Ky raport i medias angleze thekson gjithashtu që edhe Milani është gati për shitjen e portierit në rast se dështon kualifikimin në Ligën e Kampionëve.
Milani mendohet se do të kërkojë rreth 65 milionë euro për portierin italian, pasi do të balanconte financat pas problemeve me UEFA-n.

Related posts

TURNEU I BAMIRËSISË/ Cana mungoi te miqësorja e yjeve, ja arsyeja që e la jashtë

Delo.autor

POLEMIKAT PËR LARGIMIN E MESFUSHORIT FRANCEZ NGA “OLD TRAFFORD”/ Solskjaer: Pogba? Shpresoj ta realizojë dëshirën e tij…

Delo.autor

“Ne duke festuar, ndërsa të tjerët në shtëpi” Kielini thumba Napolit

Sadik.Autor

Leave a Comment