Futboll Ligue 1

Saint Etienne befason PSG-në, Cabella shënon gol për vëndasit

Portieri i Paris Saint Germain ka bërë një pritje spektakulare të Saint Etienne sonte

Në minutën e 31 u akordua penallti për Saint Etienne, të cilën në gol nuk mundi ta shndërroi Cabella.

I njëjti lojtarë kishte shënuar në minutën e 19 të takimit.

Related posts

SHFAQ INTERESIN NË DISA KLUBE/ Liverpooli në “pole position” për mesfushorin francez…

Delo.autor

PLAS TEK SHQIPËRIA/ Përplasje mes lojtarëve dhe Panuccit, a është koha për “ciao mister”…

Isa.Autor

Shoqërohet në policin e Vlorës albitri i ndeshjes Flamurtati-Vllaznia

Sadik.Autor

Leave a Comment