Futboll Seria A Sport

SERIE A/ Brozovic “akuzon”: Humbëm jashtë fushe!

“Vumë në fushë shpirtin, vumë në fushë zemrën. Ky Inter nuk ka humbur! Rezultati është fryt e gjërave që nuk kanë të bëjnë me atë që bëmë ne në fushën e lojës. Gjithmonë Forca Inter.”

Me këtë mesazh të publikuar në “Instagram”, Marcelo Brozovic ka dashur të komentojë humbjen 3-2 të pësuar nga zikaltërit në “San Siro” kundër Juventus.

Related posts

ËSHTË NJË NDËR KANDIDATËT PËR KËTË ÇMIM/ Van Dijk: Topi i Artë? Nëse zgjidhem fitues do të…

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Partizani-Skënderbeu. Nis pjesa e dytë

Delo.autor

KA FESTË TEK JUVE/ Allegri dhe Ambra e kanë vendosur, caktojnë datën e martesës 

Isa.Autor

Leave a Comment