Futboll Premier League Sport

Formacionet zyrtare, Manchester United – Arsenal

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United e Arsenalit.

Manchester United dhe Arsenali do të përballen në Old Trafford nga ora 17:30 në kuadër të xhiros së 36 në Premierligë.

Manchester United:

Arsenal:

Related posts

VIDEO/ Liverpool kalon në avantazh ndaj Tottenham, Salah autor i golit

Q.Autor

CHELSEA-WATFORD/ Sarri synon të ndërpresë ecurinë negative në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

IMPAKTI QË I KËRKOHET MESFUSHORIT/ Luis Alberto: Sezon i vështirë për Lazion, por tani duhet…

Isa.Autor

Leave a Comment