Futboll Seria A Sport

Shikoni çfarë ka katranosur arbitri në Inter-Juve (VIDEO)

Përveçse spektakolare në fushën e lojës, super sfida e djeshme mes Interit dhe Juves, ka prodhuar dhe aq shumë raste për moviolë. Arbitri Orsato ka qenë aq shumë i kontestuar, nga ekipi zikaltër, si personi që ndikoi direkt në fatet e takimit. Më poshtë, një përmbledhje e plotë e të gjitha rasteve të mbrëmshme.

Related posts

Merkato, ironi e sherr/ Shikoni “betejën” mes Interit, Romës dhe Marsejës (FOTO)

Isa.Autor

Zamparini: Dybala është Messi i ri, penalizohet nga Seria A

Sadik.Autor

Lothar Matthaus, një histori rekordi në Botëror që vështirë të thyhet (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment