Champions League Futboll Sport

SHOKOHEN madrilenët/ Konfirmohet mungesa e madhe kundër Bayernit

Përveç Carvajalit, edhe Isco do të mungojë kundër Bayernit.Real Madridi ka bërë të ditur se Isco ka probleme muskulore në krah dhe përveç Dani Carvajal, në sfidën e kthimit në Ligën e Kampionëve kundër Bayern Munich do të mungojë edhe magjistari spanjoll.

Këtë e ka konfirmuar edhe Zinedine Zidane.“Kemi humbur dy lojtarë të rëndësishëm, por nuk mund të bëjmë asgjë, është si është. Do të shohim ditë pas dite se si rikuperohen ata. Nëse një lojtar nuk është 100 %, nuk do të luajë”, deklaroi Zidane.

Related posts

Luajini këto lojë, nëse dëshironi shumë para sot (FOTO)

Q.Autor

TËRHIQET NGA BASKETBOLLI PAS 21 VITESH KARRIERË/ Shima: Mbaj mend çdo detaj, që nga shënimi me Tiranën tek…

Delo.autor

Pushimet luksoze të Xhakës, ja ku është ‘arratisur’ futbollisti i Kombëtares me të dashurën (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment