Gossip Sport

Të dashurat qëndrojnë pranë pilotëve në F1, ka nga ata që kanë 3 në sezon (FOTO)

Drejtuesit e Formula 1 larguan për këtë sezon të ri vajzat që qëndronin pranë pilotëve përpara se gara të fillonte. Megjithatë, vajza ka, por janë të dashurat e pilotëve.

 

Zakonisht pilotët e ri marrin të dashurat pranë për ti motivuar dhe zakonisht 1 femër qëndron aty gjithë sezonin.

 

Interesantja është se ka nga ata që i ndërrojnë nga 2-3 herë në sezon, me Alonson dhe Hamilton në krye të listës. Në fund të fundit adrenalinë të lartë pa femra të bukura nuk ka…

Related posts

Courtois “trondit” REALIN: Nuk ka dakordësi për rrotacion, në të kundërt do të…

Isa.Autor

Performanca FANTASTIKE e Modric/ KROATI ka vendosur statistika FENOMENALE kundër Argjentinës

Isa.Autor

KËRKON PËRFORCIME NË EKIP/ Pochettino gjen zëvendësuesin e Harry Kane, tenton sulmuesin e Liverpoolit…

Delo.autor

Leave a Comment