Futboll Seria A Sport

TËRBOHET Tottenham/ Ofron një shumë marramendëse për dyshen e Lazios

Tottenham Hotspur është i gatshëm të ofroj  115 milionë euro për dyshen e Lazios.Bëhet fjalët për mesfushorin serb Sergey Milinkovic-Savic dhe italianin Ciro Immobile, të cilët janë duke shkëlqyer këtë sezon për gjigantin italian.

Megjithatë, klubit nga Londra mund t’i kushtojë dyshja më shumë aq, prandaj edhe është i gatshëm t’i shesë një numër lojtarësh për t’i siguruar paratë për blerjen e yjeve të Serie A.

Related posts

“DUHET TË HEDHËSH HAPA PARA NGA DITA NË DITË”/ Shevchenko del hapur dhe shpreh dëshirën e tij të madhe!

Delo.autor

ZYRTARE/ Sfida Udinese-Atalanta u shty për shkak të reshjeve të dendura, ja vendimi që merr Liga e Serisë A…

Delo.autor

I PASKA IKUR “TRURI”/ Wanda publikon foto +18, “BOMBA” E ICARDIT ANULON KOMENTET sepse…

Isa.Autor

Leave a Comment