Futboll La Liga Sport

Yjet francezë të Barcelonës po përpiqen të bindin, Griezmann

Antoine Griezmann është një nga futbollistët më të kërkuar në planet dhe duket se lojtarët e Barcelonës janë të lumtur që ai ti bashkohet Barcelonës këtë verë.

Ylli francez është nën kontratë në Atletico Madrid deri në vitin 2022, por mund të niset me destinocion Barcelonën, që ka një interes të madh për 27-vjeçarin.

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

“PO KRYHET NJË HETIM PËR VDEKJEN E MARADONËS”/ Miku i ngushtë i legjendës: E la veten të largohej nga kjo botë

Delo.autor

EURO 2020/ Humbi penalltinë ndaj Shqipërisë, Griezmann i vë fajin…

Delo.autor

Pjesa e parë/ Vllaznia ndalet nga fati, Shkurtaj alarmon Luftëtarin

Sadik.Autor

Leave a Comment