Futboll Seria A Sport

Ancelotti është në bisedimet me skuadrën e Napolit

Carlo Ancelotti është kanidati kryesor për presidentin e Napolit Aurelio De Laurentiis, sipas Corriere della Sera tekniku italian është gati të zvendësoj Sarrin në krye të Napolit.

Me Maurizio Sarri që do të largohet në fund të sezonit nga Napoli dhe drejtuesi e skuadrës po mendojnë si alternativ për Ancelottin. 

Napoli është kualifikuar për Ligën e Kampionëve.

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

RENDITJA/ “France Football” tregon pagat e 5 lojtarëve më të paguar në planet!

bora.autor

“The normal ones”, këta janë lojtarët më pak të paguar në Serinë A

Q.Autor

PREZANTOHET TEK MILAN SI TRAJNER I RI/ Marco Giampaolo: Një klub të lavdishëm dhe mes më…

Delo.autor

Leave a Comment