• Home
  • Futboll
  • Bomba nga Italia/ Super skuadra e Series A transferon Talisca
Futboll Seria A Sport

Bomba nga Italia/ Super skuadra e Series A transferon Talisca

Talisca pranë Romës.
Talisca do të jetë transferimi i madh i Romës në qershor.

Lojtari është larguar edhe zyrtarisht nga Besiktas, ku ishte në huazim nga Benfica.

Sipas “Sky”, tani Roma do të mbyllë marrëveshjen me Benfican.

Talisca kërkohet me ngulm edhe nga Man United dhe Liverpool.

Drejtori sportiv i kryeqytetasve, Monchi, është në Portugali për të zgjidhur detajet e fundit.

Related posts

Zhbllokohet shpejt takimi në Shkodër, Vllaznia ndëshkon Laçin

Sadik.Autor

Strootman: Fitore e rëndësishme, duam të luajmë në Ligën e Kampionëve vitin e ardhshëm

Q.Autor

PRAPASKENA E LARGIMIT/ Emery plas “BOMBËN”: Tek PSG ligjin e bën NEYMAR

Isa.Autor

Leave a Comment