Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Ramos “ndez” finalen me deklaratat e bëra për Salah

Krahasimet mes Cristiano Ronaldo dhe Mohamed Salah kanë qenë të pafundme në pritje të finales së Champions League dhe Sergio Ramos nuk është sapk dakord.

“Nuk mund të krahasosh lojtarë të tjerë me Ronaldo dhe Messi”, ka thënë ai. “Ka lojtarë që janë në modë, lojtarë që shkojnë dhe vijnë dhe të tjerë që janë gjithmonë aty. Salah është një lojtar i madh, kjo është e qartë”.

“Por do të ketë mundësinë ta tregojë në vitet e ardhshme nëse është në nivelin e Ronaldo-s dhe Messi-t. Shpresojmë që të ndodhë pas finales”.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Southampton-Manchester United. Rezultati 1-1

Delo.autor

Objektivi i Bayern Munich rikonfirmon angazhimin ndaj klubit aktual

Sadik.Autor

RRËFIMI PËR MEDIAT SPANJOLLE/ Gallego: Te Kastrioti më thanë që do luftonim për Europën, mbeta i habitur ku imami…

Isa.Autor

Leave a Comment