Gossip Sport

Jessica Immobile tregon sekretin e formës së mirë (FOTO)

Jessica Immobile vijon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale, po aq sa i fejuari i saj Ciro, në fushën e lojës. Bashkëshortja e sulmuesit të Lazios ka postuar së fundi një video ku tregon se sa shumë punon në palestër, për të pasur një trup perfekt, ndërsa nuk kanë munguar as komentet ngacmuese të saj.

Duke qenë se Ciro Immobile është i dëmtuar dhe në dyshim për ndeshjen kundër Interit më 20 Maj, nuk kanë munguar as sugjerimet humoristike, me fansat që i kërkojnë Jessicës të luajë në vend të sulmuesit të Lazios, në sfidën ndaj zikaltërve.

Related posts

ZHGËNJIM TOTAL/ Talenti 45-milionësh i REALIT debuton në… Kategorinë e Tretë

Isa.Autor

ISIS nuk ndalet, tjetër kërcënim për Kupën e Botës

Sadik.Autor

NUK “FSHIHET” MË/ Allegri e pranon: Juventusi synon të fitojë gjithçka në sezonin e ri

Sadik.Autor

Leave a Comment