Futboll Sport

JUVENTUS-MILAN/ Bardhezinjën shënojnë në finale

Shënohet goli i parë në finalen e Kupës së Italisë,, Juventusin nuk ndalet ndaj Milanit dhe shënon golin e parë, ndeshja është 1-0 për Bardhezinjët

Related posts

PRANË “DIVORCIT” ME NISËN/ Premier League i hap sërish dyert Mario Balotellit, ja skuadra që e kërkon

Delo.autor

Takaj: Dua të dy trofetë, fitojmë në CAS dhe luajmë në Europë

Sadik.Autor

MBYLL TESTIN E PARË ME BOSHNJAKËT/ Merr “shuplakë” Partizani në debutimin e trajnerit Lerda

Delo.autor

Leave a Comment