Futboll La Liga Sport

Manchester City shfaq interes për mesfushorin e Real Madridit

Pep Guradiola dëshiron të ribashkohet me mesfushorin e Real Madridit, Toni Kroos.

Don Balon raporton se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, dëshiron ta transferojë Toni Kroosin në “Etihad” në verë.

Kroos është objektiv i Jose Mourinho të Manchester Unitedit këtë verë, por Guardiola nuk dëshiron ta humbasë mundësinë për të punuar me të përsëri, pasi në të kaluarën e kanë fituar një titull në sezonin e parë në Guardiolas në Bayern Munich.

Related posts

“TOUR DE FORCE” NË MUAJIN SHKURT/ Lajm i mirë për Conten, lojtari “Zikaltër” rikthehet të jetë i gatshëm

Delo.autor

Mbyllet Ligue 1, Lion dhe Monaco në Champions. Marseille në Europa League

Sadik.Autor

Humbja me Liverpoolin/ Lëkunden pozitat e TRAJNERIT Thuchel te PSG

Isa.Autor

Leave a Comment