Futboll Sport

Momenti kur Ramos bën ndërhyrjen e ashpër ndaj Salah (VIDEO)

Sergio Ramos ka bërë një ndërhyrje mjeshtërore kundër Salahut, duke bërë që ai të del jashtë loje në minutën e 30’të të takimit

Salah njëherë fillojë ndeshjen por më vonë ai u shtri në fushë për shkak të dhimbjeve të mëdha, derisa filloi të qajë.
Ramos vazhdimisht sot e ka ruajtur Salahun dhe në ndërhyrjen në fjalë shihet se ai nuk e ruan lojtarin përkundrazi që kishte mundësi që mos ta bënte këtë.

Salah njëherë fillojë ndeshjen por më vonë ai u shtri në fushë për shkak të dhimbjeve të mëdha, derisa filloi të qajë.

Related posts

Panuçi nuk e grumbulloi, mesfushori shqiptar i kundërpërgjigjet me gol

Sadik.Autor

SKANDALI/ Hije trukimi në Ligën e Europës, shënohen 5 gola në shtesë (VIDEO)

Isa.Autor

ZBULON EPISODIN PIKANT TEK MILAN/ Arrigo Sachi rrëfen: Gullit më tha se pa bërë s*ks nuk mund të…

Delo.autor

Leave a Comment