Futboll Sport

Tifozët e Partizanit i kthejnë një përgjigje të ashpër Tefik Osmanit (VIDEO)

“Unë kam deklaruar që po të fitonim Kupën, duhet ta luajmë Superkupën me gocat e ekipit të Partizanit në volejboll. Kjo ishte një batutë, pasi nuk mund të rri dot pa batuta”. Ky ishte qëndrimi i përsëritur i Tefik Osmanit, pas fitmit të Kupës së Shqipërisë. Duke qenë se Skënderbeu i ka fituar të dy trofetë kombëtarë, i bie që të mos ketë finale Superkupe të Shqipërisë kësaj here.

Por, nuk ka vonuar dhe mbrojtësi i kampionëve ka marrë përgjigje “flakë për flakë” nga tifozët e kuq. “Ultras Guerrils” kanë dalë me këtë qëndrim: “ Ti je mësuar…, nuk të bën përshtypje të vjellësh ku ke ngrënë. Ti ky je, një çun kurvë, që armën më të fortë mendon se ke gjuhën.

Sa për gocat e Partizanit, ato janë sportiste, që pak kanë të bëjnë me një burrë-kurvë si puna jote! Dhe ne, ndër të tjera, deklarojmë që sezonin e radhës do t’i përkushtohemi gruas tënde me shumë përzemërsi”

Ti je mësuar… nuk të bën përshtypje te vjellësh ku ke ngrënë. Ti ky je, një çun kurvë që armën më të fortë mendon se ke gjuhën. Sa për gocat e Partizanit, ato janë sportiste që pak kanë të bëjnë me një burrë-kurvë si puna jote!Dhe ne ndër të tjera deklarojmë që sezonin e radhës do i përkushtohemi gruas tënde me shumë përzemërsi 😉

Gepostet von Ultras Guerrils 08-09 am Sonntag, 27. Mai 2018

Related posts

FLET MBI ÇËSHTJEN E DISKUTUAR TË MOMENTIT/ Trajneri Tuchel: Neymar është një lojtarë…

Delo.autor

“Rrëzoi” TIRANËN nga Superiorja/ Arbitri i njohur italian vendos drejtësi ndaj Izraelit

Isa.Autor

YLLI BRAZILIAN DËSHIRON KALIMIN TEK BARCELONA/ Bartomeu: Neymar është një lojtar…

Delo.autor

Leave a Comment