Futboll Premier League Sport

United ofron Martialin plus para shtesë, për yllin që po shkëlqen në kampionatin gjerman 

Manchester United është i gatshëm të ofrojë Anthony Martial dhe të holla për yllin e Borussia Dortmund, Pulisic, zbulon Mirror.

22-vjeçari Martial ka rënë në favor të Old Trafford, e Jose Mourinho tani është i gatshëm për të shkarkuar sulmuesin në verë.

Dhe ylli francez mund të përdoret si pjesë e një marrëveshjeje për anësorin amerikan, i cili është tre vjet më i ri dhe ka impresionuar në Gjermani.

Related posts

Rezultatet në Premier Leauge/ Arsenal fiton me “goleadë“, Manchesteri tregohet “cinik“

Q.Autor

SHOKOHET JUVENTUSI/ Bayern Munich nis planin për të marrë sulmuesin bardhezi

Isa.Autor

KUKËSI-BYLIS/ Shkurtaj nuk fal nga pika e bardhë dhe realizon golin e 21-ë në kampionat (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment