Champions League Futboll Sport UEFA

Zbllokohet finalja/ Reali e nis frikshëm dhe kalon epërsi me Kerim Benzeman (VIDEO)

Pjesa e dytë ka nisur në mënyrë të shkëlqyer dhe kalon në epërsi me Benzeman I cili u tregua vigjilen kundër portierit Karius i cili gaboi rëndë. 1-0 dhe Reali kalon në epërsi.

Vijon…

Related posts

NË PRAG TË NDESHJES NDAJ VILLARREAL/ Simeone: Është një rival i vështirë, ne do të…

Delo.autor

AKUZAT PËR PËR PËRDHUNIM/ Shpërthen ish e dashura: Cristiano RONALDO është një PSIKOPAT dhe gënjeshtar (FOTO)

bora.autor

Juventusi rikthehet pas Strootmanit, gati ta paguajë klauzolën e tij

Delo.autor

Leave a Comment