Futboll Sport

Zgjodhi Zvicrën, shqiptari është një nga talentet më të kërkuar të Superligës zvicerane

Albian Ajeti është në klasifikuar si një nga talentët më të mirë të kampionatit zviceran. Ai ëshët i datëlinjdes 1997 dhe së bashku me 4 lojtarë të tjerë shihet si futbollistët më premtues në të ardhmen. Përshkrimi i tij është interesant.

Problem shihet çmimi dhe klubi i tij Bazel, cili nuk është i gatshëm ta shesë lirë. Spal ishte i interesuar për të por nuk arriti ta merrte.  Lojtarët e tjerë të klasifikuar Dimitri Josef, Marvin Spielman, Raul petreta dhe Mateus Kuna.

Related posts

REAL MADRID-FENERBAHCE/ Shënohen 2 gola për 12 minuta lojë, ja “PERLAT” (VIDEO)

Delo.autor

FROSINONE – MILAN/ “Kuqezinjtë” synojnë të dalin nga kriza me fitore (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

GATTUSO NË FESTË/ Dhurata e Ivan Gazidis: Ja “YLLI” I ARSENALIT që pritet të firmosi me MILANIN

Isa.Autor

Leave a Comment