Futboll Sports

BOTËRORI 2018, formacionet zyrtare Rusia – Arabia Saudite

Dy skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare për ndeshjen e parë të Botërorit që zhvillohet në Rusi.

Trajneri rus ka thënë se hynë në këtë ndeshje pa ndonjë presion të madh, e njëjtë edhe ai i Arabisë Saudite.

Rusia:

Arabia Saudite: 

 

Related posts

STARTON BUNDESLIGA/ BAYERN në pararojë dhe luftë për vendin e dytë në GJERMANI

Isa.Autor

DEKLARATA E BUJSHME/ Deschamps merr vendimin për Karim Benzeman

Delo.autor

West Ham ofron 38 milionë euro për brazilianin e Serie A

Sadik.Autor

Leave a Comment