Futboll Seria A Sport

ÇMENDET Juventusi/ Bardhezinjtë ofrojnë sulmuesin argjentinas dhe 100 milionë euro për yllin madrilen

Juventusi është i gatshëm t’ia ofrojë Real Madridit Paulo Dybalan plus 100 milion euro për Cristiano Ronaldon.
Manchester Unitedi dhe Paris Saint-Germaini janë dy skuadrat më të interesuara për sulmuesin portugez, por edhe kampionët e Serie A janë futur në garë për luzitanin.

Juventusi shpreh gatishmërin për të ofruar lojtarë të mëdhej me qëllim për të qenë konkurues dhe triumfues në kupat e Europës.

Related posts

E PABESUESHME/ Buzëqesh Perez: REALI vlen më shumë pa RONALDON

Isa.Autor

Çmenduri në Turqi, shikoni çfarë ndodh pas zbarkimit të Turan në Stamboll

Q.Autor

PREMIER LEAGUE/ Guardiola: Ky kampionat është më i forti, më ka përmirësuar si trajner

Isa.Autor

Leave a Comment