Futboll Seria A Sport

Fabio Parisi: Bernd Leno zgjodhi Napolin përpara se Anceloti të arrinte marveshjen me klubin

Bernd Leno zgjodhi Napoli përpara se Carlo Ancelotti të arrinte dhe ka një marrëveshje themelore, por drejtuesit e Napolit nuk kanë arritur një marveshje me Bayer Leverkusen- tha agjenti i tij.

Portieri dëshiron të largohet nga Bayer Leverkusen këtë verë, duke e bërë atë një objektiv për Napolin, Romën dhe Liverpoolin.

Negociata janë të hapura në vazhdim dhe ne do të ndërmarrim një vendim-tha Fabio Parisi

Ne kemi pasur takime dhe po punojmë për të dhe ekziston një marrëveshje themelore me Leno por nuk ka ende një marrëveshje me Bayern Leverkusen.

Ne shpresojmë që të zgjidhim  gjithçka përpara Kupës së Botës.

Leno zgjodhi Napoli përpara se Ancelotti të arrinte sepse Napoli është gjithmonë Napoli-tha Fabio Parisi.

Përgatiti: AlpeNews.al

 

Related posts

U DËMTUA NË FUSHËN E BLERTË/ Zgjohet pas një viti në koma talenti i Ajaksit

bora.autor

DUELI PARTIZANI-SHERIFF TIRASPOR/ Ja kush qëndron pranë trajnerit Lerda (FOTO)

Delo.autor

MILANI MERR SUPER LAJMIN / Zyrtare:”DJALLI” FIRMOS me “BLERJEN E RE” deri në 2020

Isa.Autor

Leave a Comment