Futboll Sport

Mbi 100 mijë reagime në “Twitter” pas vetëm pak minutave për atë që i bëri vetes ylli i Belgjikës pasi shënoi gol Januzaj

Batshuayi e ka pësuar keq mbrëmë, në ndeshjen që Belgjika e fitoi 1-0 kundër Anglisë.
Pas golit të shqiptarit, Adnan Januzaj, që realizoi në minutën e 51, nga gëzimi, Batshuayi e goditi topin edhe njëherë, por e pësoi keq pasi shtylla bëri që t’i përplaset në fytyrë.

 

Related posts

FOTO/ Media italiane pasqyron kampionatin shqiptar: Kukësi në Champions League

Sadik.Autor

BESON TEK TRAJNERI DHE TEK LOJTARËT/ Florentino Perez: Suksesi bëri që Real Madrid të humbasë…

Delo.autor

Morinho nis planin për United përgatit, 230 mln euro për yjet e Juves, Real dhe PSG

Sadik.Autor

Leave a Comment