Futboll Premier League Sport

Mesfushori i Anglisë nuk shkon në stërvitje, bëhet e ditur arsyeja

Anglia luajti dje ndeshjen e saj përballë Belgjikës të cilën e humbi me rezultat 0-1. Në këtë ndeshje luajti titullar edhe lojtari i Mançester Sitit, Fabian Delf. 28-vjeçari ka bërë një paraqitje relativisht të mirë.

Delf nuk luajti në formacion në ndeshjet e para të Anglisë por u vendos nga trajneri që të aktivizohej në ndeshjen e fortë me Belgjikën. Pas ndeshjes ka ardhur një lajm i mirë për mesfushorin.

Atij i ka lindur fëmija i tij i tretë dhe në këtë mënyrë trajner Sauthgejt i ka dhënë leje që ai të mos e ndjekë seancën stërvitore dhe të shkojë pranë bashkëshortes për të parë foshnjën e tij.

Related posts

Kapiteni i Skocisë ndjen FRIKË: SHQIPËRIA ka eksperiencë më shumë se ne, luajtën në…

Isa.Autor

CHAMPIONS/ Sulmuesi Morata dhuron spektakël dhe ndëshkon Dinamo Kiev (VIDEO)

Delo.autor

JUVENTUS PRANË BLERJES SË PARË/ Një tjetër “Cristiano” do të afrohet në verë, ja kur zyrtarizohet

Delo.autor

Leave a Comment