Futboll Sport

Panuçi takim i përzemërt me Shevçenkon, trajnerët i urojnë fat njëri-tjetrit (FOTO)

Trajnerët e Ukrainës dhe Shqipërisë, Andri Shevçenko dhe Kristian Panuçi, janë takuar me njëri-tjetrin edhe në vigjilje të takimit. Pasi ekipi shqiptar mbaroi stërvitjen, i la radhën atij të Ukrainës të kryente seancën e fundit para miqësores.

Të dy kanë qenë pjesë e Milanit, dhe kanë kaluar kohë së bashku, dhe biseduan pak për jetët e tyre private. Pas takimit të përzemërt edhe të dy stafeve, të dy trajnerët i thanë njëri-tjetrit: Shihemi nesër.

 

Related posts

CHAMPIONS LEAGUE/ Raundi i parë eliminator 2018-2019, rreziku “Shkëndija” për Skënderbeun ose Kukësin

Sadik.Autor

Ivan Balliu në “ankand”/ Katër skuadra spanjolle duan mbrojtësin kuqezi

Sadik.Autor

MONAKO NUK NDALET NË MERKATO/ Pas Fabregasit transferon një tjetër futbollist të Çelsit

Delo.autor

Leave a Comment